[ Úvod | Články | Databáze | Diskuse | Mapa.opevneni.cz | Ukradené ropíky]
Uživatel: Anonymní [ Přihlásit ]

otázeky k vaší databázi LO IV.sboru

Diskusní fórum > Ostatní diskuse > otázeky k vaší databázi LO IV.sboru

Boris Kvapil (27.11.2006 20:09)

zdravím, jsem zpět v republice a trochu aklimatizovan, takže pokud-li maté chuť, můžeme se setkat. Navrhněte místo a čas.Další komunikaci navrhuji přes mail,viz níže. B.K


Bolek Doboš (3.9.2006 10:47)

Zdravím, zajímám se rovněž o úseky na Bruntálsku a mohl bych také poskytnout informace jak z vlastního průzkumu, tak z dalších zdrojů.


Zdeněk Hanáček (6.8.2006 11:04)

O.k. Pak se ozvěte, můžem se domluvit..


Boris Kvapil (30.7.2006 8:13)

Omluva, má angažovanost byla trochu unáhlená. Bohužel nemohu v tuto chvíli plně reagovat, neboť jsem pracovně v zahraničí a nemám u sebe všechny mnou zpracované podklady a to co mám u sebe prodělává opravy,neboť je zpracováváno před 12 lety a je to stvořeno „začátečníkem“. V říjnu se vracím do republiky, navrhuji osobní kontakt, třeba někde na linii :-). kvapil.boris@tiscali.cz


Zdeněk Hanáček (26.7.2006 17:02)

Zdravím, taky se zajímám o LO v oblasti IV. sboru a Bruntálsko už mám celkem prochozeno...Můžem to klidně prokonzultovat. Co Vám konkrétněji nesedí?


Kvapil B (24.7.2006 12:40)

Zajímám se o LO IV.sboru na Bruntálsku(VI./VII./X/XI./XII a XXI) a nějak mi nesouhlasí vámi uváděné počty LO v podúsecích, s počty LO uváděnými v publikaci p.Durčáka a Gregara,natož tak s vlastním průzkumem. Z čeho jste čerpali. Má někdo na tyto úseky mapové podklady a je ochoten je zapůjčit,pro porovnání a kontrolu mnou zpracovaných map.Prošel jsem celou linii od Suchého vrchu až po cestu z Košetic do Malých Heraltic a to několikrát,ale stále se nějak nemohu dopočítat. Mohu eventuelně i poskytnout fotografie každého ŘOPu v této oblasti, u některých i souřadnice GPS a stručné popisné informace.


ropiky.net ©1999-2018